O NAS

Dlaczego warto wybrać Naszą firmę do współpracy...

 

studio-dekorator

Bardzo lubimy to, co robimy. Tworzenie ciekawych, nietuzinkowych wnętrz to nasza pasja.

Przede wszystkim lubimy jednak Państwa. Niezwykle cenimy sobie ten kontakt z Wami, który - rozłożony nieraz w czasie – sprzyja nawiązaniu bardzo sympatycznych relacji a czasami nawet głębszych więzi.

To, co wręcz uwielbiamy w naszej pracy, to widok radości i szczęścia malujący się na Państwa twarzach, kiedy to oglądacie już u siebie obiekt wielu rozmów, naszych starań, a Waszych głębokich pragnień – czyli pięknie zaaranżowany, profesjonalnie zaprojektowany oraz doskonale zmontowany zestaw mebli kuchennych. 

Każde pomieszczenie stanowi dla nas odrębne wyzwanie, któremu chcemy sprostać jak najlepiej. Każdorazowo podpieramy się w tym umiejętnościami, jakie daje nam tytuł plastyka – dekoratora wnętrz.

Meble tworzące naszą ofertę to produkt świetny jakościowo, wykonany z dużą dbałością o każdy szczegół, a przez to wyjątkowo trwały.

Jest to możliwe dzięki stosowaniu przez naszych producentów komputerowo sterowanego, b. precyzyjnego procesu produkcji mebli, którego dokładność i brak przypadkowości zawsze pozostanie niedoścignionym wzorem działań rzemieślniczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kuchnie Wolsztyńskiej Fabryki Mebli - znanego producenta polskiego z ponad 60-letnią tradycją, a także firmy HAECKER – cenionej marki niemieckiej. Nasi producenci dokładają wszelkich starań, aby finalny produkt w pełni Państwa satysfakcjonował i udzielają na niego aż pięcioletniej gwarancji.

Nie jest jednak ważne, co mówimy o sobie sami, lecz to, co myślą i piszą o nas nasi Klienci. Dlatego zapraszamy do zakładki >> OPINIE << i zapoznania się z ich prywatnym zdaniem.

SĄDZIMY, ŻE POZYTYWNIE O NASZEJ PRACY ŚWIADCZĄ RÓWNIEŻ POSIADANE I WCIAŻ PRZYZNAWANE NAM NOWE CERTYFIKATY.

1logo rzf

Facebook